4Home bavlna obliečky Sobíci 220x240 2x70x90

červené

Super

• , zakúpené v 4home.sk

• postelné prádlo je veľmi pekné, bolo práve v akcii, takže aj cena bola veľmi lákavá. Kvalita vyzerá byť dobrá, je mäkučké, ale ešte som ho neprala, tak dúfam, že aj po prvom praní bude také isté.

tento produkt som si vybrala, pretože máme prikrývku neštandardnej veľkosti : 220x240 cm a je málo výrobcov/predajcov, kde možno prádlo takéhoto rozmeru kúpiť . Z roho dôvodu som rada, že som vás objavila ....

červené

Veselé bavlnené obliečky sa Sobmi potešia každú dušu a navodí pravú vianočnú pohodu. Kúzelné soby v červeno-bielej kombinácii prinesú pohodlný spánok a príjemné sny nielen deťom. Mäkká a kvalitná bavlna vás zahreje aj v tých najchladnejších nociach a vy sa do svojej pohodlnej postele budete vždy radi vracať.

Super