Jerry Fabrics bavlna obliečky Ľadové kráľovstvo Frozen duo sister 140x200 70x90

ružové

• , zakúpené v Baby-babätko.sk

Som trošku sklamaná s kvality tlače, na fotke to vyzeralo krásne , ale ked´ som to rozbalila...bola som sklamaná, keby som ich videla v kamennom obchode , už by som ich nekúpila.

• , zakúpené v Baby-babätko.sk

Dcérka to dostane pod stromček, tak predpokladáme, že to bude pre ňu BOMBA :)

Zapínanie na zips

ružové

JERRY FABRICS Obliečky Ľadové Kráľovstvo Duo Sisters

Najžiadanejšie motív obliečky s dvojicou sestier Annou a Elsou bude krásnou dekoráciou do detskej izby a malé slečny budú zaspávať s nadšením. Obliečky do veľkej postele Frozen ponúkame v rozmere 140x200 cm, s vankúšom 70x90 cm. Bavlnené obliečky majú zipsové zapínanie. Jazdec zipsu je bez tiahla (štandartné u obliečok). Pri otváraní zipsu držte jazdec medzi prstami. Detské obliečky Ľadové Kráľovstvo majú z každej strany iný motív. Z prednej strany je obrázok sestier v červánkách s pozadím ľadovej krajiny. Z druhej strany sú na ružovom podklade menšie obrázky Anny a Elsy a vločkami. Krásnym a útulným doplnkom sú vankúšiky s týmto najžiadanejším motívom. Výrobca Jerry Fabrics odporúča prať naruby so zapnutým zipsom na 40 ° C, s minimom aviváže. Môžete sušiť v sušičke na nízky stupeň a žehliť.

Rozmer: 140/200 cm, 70/90 cm Materiál: 100 % Bavlna

Odporúčame

Posteľná bielizeň je len jednou časťou krásne postele. Druhou veľmi dôležitou súčasťou je správny výber plachiet. K bielizni najviac odporúčame farbu: svetlo ružová, sýto ružová, lila a s potlačou v danom motíve

Reálne vlastné foto Baby-babatko.sk

Snažíme sa pre Vás nafotiť vlastné fotografie tovaru pre lepšiu predstavu o farbe a materiálu. Tieto fotografie sú opatrené hologramom BM.

Dopravné:

Tovar Vám môžeme zaslať Zásilkovňou, Slovenkou poštou, kurierom DHL alebo kurierom GLS. Platiť môžete prevodom, na dobierku alebo zvoliť on-line platbu kartou. Najrýchlejšie doručenie je kurierom DHL (2 pracovné dni), najlacnejšie do Zásielkovne (doručenie 2-3 pracovné dni). Podrobnosti o poštovnom nájdete v sekcii Poštovné.

Dostupnosť:

E-shop máme napojený na skladový systém. U tovaru, vpravo vedľa fotografie, vidíte počet kusov skladom. Tento údaj je pravdivý a neustále sa aktualizuje.

Vrátenie tovaru

Pokiaľ Vám z nejakého dôvodu nebude tovar vyhovovať, môžete nám ho bez problémov vrátiť. My Vám obratom pošleme peniaze späť na účet.

Reklamácia

Aj tieto nepríjemné situácie vieme riešiť rýchlo a s nadhľadom, nebojte sa nás kontaktovať, ak táto situácia nastane. Chybný tovar obratom opravíme, vymeníme za nový, alebo vrátime peniaze. Väčšinou nečakáme na výjadrenie od výrobcu, ale obratom zasielame nový tovar. Reklamáciu s výrobcom riešime následne sami.

• , zakúpené v Baby-babätko.sk

Dcérka to dostane pod stromček, tak predpokladáme, že to bude pre ňu BOMBA :)

Zapínanie na zips

• Kvalitne