Jerry Fabrics bavlna obliečky Minnie stripe 2015 140x200 70x90

• motiv
    • sposob dopravy

pekne vesele obliecky

• , zakúpené v KRAJINA DETÍ

• Veľmi pekné detské obliečky, výrazné farby, nádherný motív.
    • Moja vnučka má detskú izbičku s rovnakým motívom, aký má posteľná bielizeň.

Produkt som si vybrala pre potešenie mojej trojročnej vnučky.
    Vybrala som ho preto, aby posteľná bielizeń ladila s jej detskou izbičkou.
    Produkt odporúčam aj ostatným.

Materiál
bavlnené
Rozmery vankúša
70 x 90 cm
Zapínanie
na zips
ružové

Detské bavlnené obliečky na veľkú posteľ Jerry Fabrics Minnie stripe 2015 1 x 140/200, 1 x 90/70

• Rozmer prikrývky: 140x200 cm
  • Rozmer vankúša: 70x90 cm
  • Materiálové zloženie: 100% bavlna
  • Plošná hmotnosť: 110 g/m2
  • Pranie: 40°C

Praktické zapínanie na zips.

• , zakúpené v Oblieckyprevas.sk

Prehľadná stránka, pekný a dobrý výber sortimentu

• motiv
    • sposob dopravy

pekne vesele obliecky

• , zakúpené v KRAJINA DETÍ

• Veľmi pekné detské obliečky, výrazné farby, nádherný motív.
    • Moja vnučka má detskú izbičku s rovnakým motívom, aký má posteľná bielizeň.

Produkt som si vybrala pre potešenie mojej trojročnej vnučky.
    Vybrala som ho preto, aby posteľná bielizeń ladila s jej detskou izbičkou.
    Produkt odporúčam aj ostatným.

• , zakúpené v 4home.sk

• krasny motiv, kvalitna bavlna
    • farby mi nepripadaju az take ziarive ako na obr.

Potesi male dievcatka